اللَّهُمَّ ارْزُقْنَا تَوْفِیقَ الطَّاعَةِ وَ بُعْدَ الْمَعْصِیَةِ...

۷ مطلب در مرداد ۱۳۹۴ ثبت شده است

پناهیان | حسین(ع) رهبر آزادی

دریافت کلیپ صوتی زیبایی از استاد پناهیان با عنوان 

«حسین(ع) رهبر آزادی»

کاری از "سفیر تی وی"

لینک مستقیم از "مبارزکلیپ"

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
گمنام

آب به طواف دست های بسته می آید

۵ دی ماه ۱۳۶۵ است و عملیات کربلای ۴ از هر طرف گلوله ای پرتاب می شود. یکی می زند زیر گریه: برادرم شهید شد. گلوله ها که به زمین می خورد؛ گرد و غبار و برادر می روند روی هوا. دست هایش یک طرف افتاده و پایش طرف دیگر.

خون می ریزد روی سرما. چشم های برادر خیره می شود به برادر. مگر می شود چشم هایش را دید؟ یکی دیگر تکه های بدن برادر را جمع می کند. در پارچه ای سفید پیچیده می شود. رد خون برادر، زمین را گرم می کند.

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
گمنام

با دستهای بسته اومدین | سیدرضا نریمانی

سیدرضا

دریافت فایل صوتی | مداحی سید رضا نریمانی برای شهدای غواص با عنوان 
«با دستهای بسته اومدین»
همزمان با ورود شهدای غواص به استان های اصفهان، خوزستان، مازندران، گلستان و کرمان

فرقی نمی کند که کجا عاجزت کند/ عشق است گاه روی زمین گاه زیر آب
قبــری بـرایـشـان متصور نشد کسی / گاهـی کنار ساحـل و نــاگـاه زیـر آب
انتشار از "مبارزکلیپ"
۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
گمنام

استاد پناهیان | حد عالی توبه

گردان

حد عالی توبه آن است که احساس کنی خدا را نافرمانی کرده‌ای و این با عظمت خدا و احترامی که پیش تو دارد، نمی‌سازد، و به حدی شرمنده شده باشی که دیگر نافرمانی نکنی و از خدا تمنای بخشش کنی.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
گمنام

استاد پناهیان | راه شکوفایی استعدادها

توانایی‌های آدم بسیار زیادتر از آن است که فکر می‌کنیم، آدم‌ها از اکثر توانایی‌های خود بهره نمی‌برند و حتی با آن آشنا نمی‌شوند. راه شکوفایی تمام استعدادها و توانمندی‌ها، کنترل غرایز است.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
گمنام

آیا هم اکنون داعش داخلی نداریم؟

حاج سعید

دریاقت کلیپ

حاج سعید قاسمی:"آیا هم اکنون داعشِ داخلی نداریم؟ آیا فتنه ۷۸ به اتمام رسید؟ اگر آری، چرا فتنه ۸۸ اتفاق افتاد؟ و اگر فتنه ۸۸ تمام شد چرا آقا مدام به فتنه ۸۸ اشاره می کند؟ مگر چه زخمی برداشت از فتنه ۸۸؟  آیا تخمِ همه عواملی که در فتنه ۸۸ بودند را ملخ خورد؟ کجا هستند؟ در چه حال و هوایی هستند؟ چه برنامه ای برا آینده دارند؟ فتنه بعدی کی هست؟ بر اساس یک شم اطلاعات و عملیاتی احساس خوبی ندارم و همه اخباری که به گوش می رسد، به نظر میرسد که با ما کار دارند و برای آن روز برنامه ریختند.

هرچه میگوید این مدلی نروید دنبال مذاکره، شکست میخورید، باید در قد و قواره نادر مهدوی باشی تا بتوانی جوابش اینها را بدهی. فرهنگ غرب رویت تاثیر گذاشته، بعد میایی تو دانشگاه تهران ادعا می کنی، آمریکا یک دکمه بزند هم ماها می رویم هوا، اگر قرار بود دکمه فشار بدهد، برای غزه فشار می دادند می رفت هوا. "


شنبه, 03 مرداد 1394
۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
گمنام

حامد زمانی | اهل نبرد

دریافت فایل صوتی | «اهل نبرد» جدیدترین اثر حامد زمانی با موضوع اردوهای جهادی است که در مراسم شب خاطره جهادی با حضور روستاییان و رزمندگان جبهه جهادی منتظران خورشید رونمایی شد. این اثر فاخر هنری پیرامون اردوهای جهادی و مناطق محروم بوده که به سفارش روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین تهیه و تولید شده است. اهل نبرد که در شعر خود به کاخ نشینی و اشرافی گری نیز طعنه می‌زند توسط امیرعلی سلیمانی سروده شده است و امیر جمال فرد تنظیم کننده آن است. حامد زمانی علاوه بر خوانندگی آهنگسازی این کار را نیز برعهده داشته است.

منبع: "مبارز کلیپ"

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
گمنام